СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
04.06.2020

Співачка Riya вперше за 3 роки показала свого чоловіка

Українська інді-поп співачка і член журі онлайн Євробачення 2020 — Riya презентує кліп на свій новий авторський сингл «Zastyhnu».

«Zastyhnu» — пісня про любов з протиріччями. В кліпі максимально справжні почуття: співачка зняла у відео свого чоловіка, якого приховувала 3 роки.

Під час зйомок кліпу, через погоду було змінено сценарій, також було загублено ключі й телефон й пролита кров — коли головний герой ловив мотоцикл, що падає. Мотоцикл “Мінськ” — реальний 20-річний раритет у родині співачки.

“Цим відео я хочу передати атмосферу свободи у почуттях і одночасно атмосферу самотності, коли у парі починаються кризи/непорозуміння. По суті, коли зустрічаємо своє кохання, ми абсолютно оголюємось перед ним і для нього, впускаємо у таємничі куточки своєї душі. Ми стаємо відзеркаленням одне одного. Але інколи від цього ми можемо втратити себе або зруйнувати любов, здавшись перед випробуваннями”, — розповідає Riya

Зйомки тривали рекордних для співачки 4 дні — найдовші у кар’єрі Riya. Режисером відео стала молода відеомейкерка Любов Мартинець, яка працювала з гуртами O.Torvard, BAHROMA та іншим.

Кліп та сингл «Zastyhnu» перші роботи Riya без продюсерів і фінансової підтримки. Нагадаємо, що сингл «Zastyhnu» було презентовано 7-го квітня, після 1,5-річної паузи.

 

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО