СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
17.04.2018

Blockchain-революція в мистецтві


В  Києві презентують каталог результатів першого в світі Blockchain Art Hackathon.

Вже 24 квітня проект Blockchain Art презентує каталог колекції робіт — результат першого в світі та єдиного в своєму роді Blockchain Art Hackathon, який проходив у жовтні 2017 року в Києві, на території інноваційного парку UNIT.City.

Під час заходу художники мали можливість продемонструвати власне сприйняття технології Blockchain і криптовалют через створення картин та інсталяцій. Захід зібрав під одним дахом відомих митців (Марина Абрамова, Дарина Момот, Слава Займак, Оксана Чепелик, Наталя Корф-Іванюк, Поліна Щербина, Анна Аушева, Ольга Гуріна та ін.), прихильників сучасного мистецтва, власників Blockchain-компаній та людей, для яких ця технологія є невід’ємною частиною життя.

Олег Кудренко, Ксенія Житомирська, Дмитро Кришталь, Олесь Слободенюк, Олексій Мушак та інші спікери ділилися з художниками власними історіями успіху, розчаруваннями та провалами, розповідали про свої думки та погляди стосовно інноваційної технології та її майбутнього. Серед членів журі були генеральний директор Центру сучасного мистецтва M17 Олег Пінчук, куратор хакатону Аїда Джангірова, генеральний директор Національного музею «Київська картинна галерея» Юрій Вакуленко та керівний партнер BlockchainLab Тимур Михайловський. Переможцями арт-хакатону стали Анна Бітаєва та Astian Rey зі своїми роботами «Початок» та «Гармонія прогресу». І зараз команда проекту Blockchain Art готова представити завершений результат — витвори митців, оформлені в друковане видання!

«Каталог — це результат нашої спроби об’єднати бізнес, арт і технології в унікальному форматі. Обмежені часом, простором і темою художники працювали в умовах роботи розробників програмного забезпечення, які теж творять «з нічого». Важлива ідея — це реалізація перформансу та процесу. У підсумку ми маємо 29 робіт — основу нового інноваційного напрямку мистецтва Blockchain Art», — прокоментував засновник Blockchain Art Hackathon Станіслав Под’ячев. Символічно презентація проходитиме саме в тому приміщенні, де створювались арт-об’єкти — Multiverse UNIT Factory. У програмі на гостей чекатимуть презентація каталогу, представлення проекту U2Europe (Ukraine to Europe), підписання договору про співпрацю з Київським міжнародним економічним форумом для проведення наступного Blockchain Art Hackathon у жовтні 2018 року, а також сюрприз — інсталяція.

Отже, чекаємо вас на презентації:

24 квітня

19:00

UNIT.City

(за адресою: вулиця Дорогожицька, 3.)

Детальніше про подію:

https://www.facebook.com/events/161658317847568/?active_tab=about

Всі фотоматеріали представлені  «Blockсhain Art Hackathon».

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО