СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
09.02.2022

Драма батьків та дітей, родом із середньовіччя. Гурт ODNI презентували відео на пісню «Смолоскипи»

Гурт ODNI презентує новий кліп на пісню «Смолоскипи». Пісня була написана та записана в місті Березань, Київська обл. вдома у гітариста гурту. В домашніх же умовах, але вже у вокаліста гурта Артура, було створене відео до неї.

Свого часу, хлопці довго не могли знайти потрібних музикантів для свого гурту, щоб почати його історію, тому вирішили все робити тільки вдвох. Це і стало ідеєю назви гурту, та одним із основних каменів ідеології. Щодо музики — вона була написана декілька років назад, під часу її створення гітарист гурту Саша чув тріск смолоскипів, та атмосферу казки, що і стало робочою назвою чернетки «Torches». Текст пісні має дві гілки. Історія недолюбленої дитини, яка намагалась знайти тепло хоч десь, чи в комусь, та паралель середніх віків і наших, сучасних. Якщо перша історія всім нажаль відома і зрозуміла, то всю суть другої можливо пояснити двома рядками пісні «Смерть у ролях жертви і судді. Так як і ми, звісно ж.» В наші часи, кожен із нас може стати як і жертвою коронавірусу, так і суддею, який передасть вірус близькому. Жодна із ролей не залежить від нас самих.

Пісня є казковим відображенням сучасних подій у світі. Створюючи її ми намагались в м’якій обгортці показати сувору реальність і її наслідки.

Декілька місяців гурт випустив дебютний сингл та відео на нього під назвою «Інстинкт», на youtube. ODNI не сковують себе певним стилем, та дотримуватися ідеології вільної творчості, в любому з цікавих стилів.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО