СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
17.10.2019

Emergenza Festival Kiev — 1st step/2-3

В 34 країнах, понад в 150-ти містах світу проходить Emergenza — найбільший і один з найважливіших фестивалів для незалежних гуртів!

Фестиваль надає можливість колективам наблизитися до національної і міжнародної музичної індустрії. Кожен отримує можливість грати в своєму місті і закордоном на кращих європейських та світових сценах за підтримки команди з міжнародним досвідом. Переможець отримує виступ на Taubertal Open Air Festival в Німеччині перед публікою в 20.000 чоловік.

19-го та 20-го жовтня фестиваль «Emergenza» відкриває свій шостий сезон другим і третім відбірковим туром в Арт-Клуб «Тёплый Ламповый»!

Серед заявлених команд 20.10 і гурт ПОСТ.СКРИПТУМ.

Непередбачуваний і оригінальний, веселий і сумний, рок-н-рольний і справжній — все це проект — ПОСТ.СКРИПТУМ., який вже більше 15 років радує своїх шанувальників якісною музикою. За роки існування команда встигла записати сім студійних альбомів і відіграти безліч концертів, як в Україні, так і за її межами.

“Визначити стиль — значить обмежити …“,- вважають музиканти і доводять цю тезу на кожному своєму концерті.
На противагу всім правилам музичної формації, гурт ПОСТ.СКРИПТУМ. почав існувати вже після початку концертної діяльності. За короткий термін в культурному просторі з’явився новий незалежний колектив однодумців, впевнений в тому, що їм є що сказати і про що заспівати, який прагне до того, щоб наповнити музичну форму змістом.

Як можна підтримати команду, дивись в цій ПУБЛІКАЦІЇ. І, можливо, саме твій голос стане вирішальним для перемоги хлопців у першому відборі.

Фестиваль «Emergenza» — музика, яка не має кордонів.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО