СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
14.10.2020

Гурт Pororoka презентує кліп з Голлівудським сценарієм

Dark-folk гурт Pororoka презентує зовсім не даркове-відео на свою найкумеднішу пісню з майбутнього альбому — «Дуйся».  

«Дуйся» — пісня про час, який ми гаємо на даремні та безглузді образи один на одного. Замість того, щоб направити свою силу в правильному напрямку. Пісня змушує замислитися та переосмислити свою поведінку стосовно інших людей.

Історія у відео розпочинається з того, що хтось не зміг з кимось домовитись, дійти компромісу. В результаті, розмова переросла у взаємні образи, нескінченне міряння в кого образка більше. 

«Ситуація доволі типова для українців — посваритись на рівному місці, образитись, замовчати й роками тримати дулю в кишені. А в результаті марно витрачається багато сил та енергії», — розповідає фронтвумен гурту, Світлана Сугак.

Завершується відео за Голлівудським сценарієм, тобто настає Happy End. Не зважаючи на те, що на своєму шляху героїв очікували безглузді зіткнення і супровідні страждання. 

У зйомках даної відеороботи взяли участь актори Кирило Шевченко, Іван Коваль та Катерина Мінковська. Це вже друга за рахунком колаборація гурту та акторів. У минулому відео гурту на пісню “Цариця”, актори показали, що поняття чоловічої й жіночої поведінки наразі все більше розмивається у суспільстві, зокрема, і в особистих стосунках. 

Наприкінці року, гурт Pororoka презентує новий міні-альбом під назвою «Полин». До нього увійде 5 композицій: «Цариця», «Гірка», «Де мене шукаєш», «Дуйся», а також рімейк  пісні «Жовтий» з музичного проєкту гітариста гурту Євгена Коляди — “Я Тебе Не Знаю”.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО