СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
05.08.2021

Київський електронний продюсер та вокалicт гурту Tunelilisu, презентував експериментальний анiмацiйний відеокліп та сингл — «Voyager».

«Voyager» — це дебютний сингл та анімаційний кліп Андрія Куніна — електронного продюсера та учасника дуету Tunelilisu з Києва. Експериментальний релiз досліджує теми міжзоряної відстані, науково-фантастичної романтики та сприйняття сновидінь.

Назва походить від космічної програми NASA «Вояджер», запущеної в 1977 році для вивчення зовнішньої Сонячної системи та міжзоряного простору за межами геліосфери Сонця.

Реліз складається з трьох трекiв, вiдео-сингл «Voyager» i два iнструмантальних — «Postupovo» та «Nimsay».

«Для створення свого звуку я записав синтезатори, електроакустичну гітару, семпли iндiйського вiнiлу та регiлiозної радіо-трансляцiї, які згодом були перетворені на флейту, трубу та саксофон за допомогою машинного навчання вiд Google Research.Музичне відео та обкладинку до синглу зробив, використовуючи свої колажі, малюнки, а також 3D-анімацію та генеративну графiку.»

«Деякi частини трекiв мають багатолітньою історію моїх електро-акустичних експериментiв. Я б хотiв викликати у слухача вiдчуття подорожi — у пам’ятi, часi, просторi, та звуковому спектрi.»

У цьому роцi iнший проект Андрiя — електро-акустичний дует Tunelilisu випустив дебютний EP, клiп та декiлька синглiв. Зараз Андрiй та Ханна розробляють новi треки.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО