СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
24.04.2019

Київський інді гурт «Хмарно з Проясненнями» зробили кліп, відзнятий на місці якого вже немає.

Кияни “Хмарно з Проясненнями” виклали в мережу відео на пісню “Не рай” частину якого знімали біля фонтанів у Солом’янському парку в Києві, які нещодавно знесли.

Фото:

Цікаво, що хлопці і не здогадувалися що планується руйнування фонтанів, а просто обрали цю локацію у якості знімального майданчику.

Сюжет кліпу розгортається навколо двох сусідів у студентському гуртожитку які мають зовсім різні погляди на життя, та однаково знаходять спільну мову. Хоча головні герої — молоді хлопець і дівчина, кліп як і сама пісня не є стандартною історією кохання.

Режисером відеороботи став Олег Соколовський, оператором В’ячеслав Єрмоленко, а світлокорекцією займався Володимир Висоцький (барабанщик гурту). Автори відео обіцяють не другорядний сюжет та завуальовані витки історії головних героїв.

Найближчими місяцями музиканти планують дати декілька концертів у різних містах України, а також потішити слухачів другим міні-альбомом.

Пісня — “Не Рай” доступна на всіх платформах, включаючи: iTunes, Google Play Music, Deezer, Spotify та інші.

Отже дивимось нове відео за посиланням:

https://youtu.be/qi4lrDE-fH0

Про гурт:

“Хмарно з Проясненнями – це лірично-драйвові пісні з родзинкою у текстах.”

Окрім цього – це indie гурт з Києва заснований на початку 2018 року.

Музика групи поєднує в собі багато стилістичних барв запозичених з таких стилів як: інді-фолк,

фанк, рок та інших.

Наразі гурт офіційно випустив 2 сингли: “Я не хочу” та “Не рай” та міні-альбом “Дві половини”, що доступні на всіх платформах.

 

 

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО