СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
22.10.2021

Колишній ТОП менеджер банку презентував музичний альбом, який писав більше ніж 25 років

Колишній банкір та виконавець ROMOZA, презентує свою дебютну платівку «Майже Досконало». Більшість пісень з альбому за останні 3 роки вже були опубліковані в YouTube, але для альбому багато композицій було перезаписано з новим аранжування.

Альбом «Майже Досконало» – опис життя людини «середнього класу» за останні 25 років – від безладдя та невідомості 90-х до сьогодення, коли ця людина вже щось вміє і знає. Десь побувала, щось побачила і навіть може поділитись власним життєвим досвідом. Життєві історії описані зі значною часткою гумору та самоіронії. 

«Спочатку була ідея записати декілька старих пісень, але після того, як їх було записано, вирішив не зупинятись та почав писати нові. Так згодом назбиралось 12 пісень, які вже можна було випустити як альбом», — розповідає ROMOZA.

26 жовтня, о 20:00 в столичному Docker Pub, ROMOZA наживо презентує свій музичний опис життя, який отримав назву «Майже Досконало». Приходь, щоб на собі відчути весь вайб та атмосферу українського року та розповідей від ROMOZA.

Квитки на концерт: https://kiev.karabas.com/romoza

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО