СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
17.11.2021

Красиві люди у вишиванках – відзнака Коронації слова

«Красиві люди у вишиванках» – нова пісня у виконанні Юрія Старчевод та вихованців дитячої вокальної студії «Візерунок», яка отримала спеціальну відзнаку Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Пісенна лірика».

У пісні про красу нашого національного одягу, про те, як вишиванки прикрашають людей, а люди у вишиванках прикрашають світ.

Юрій Старчевод: Якось під час одного з київських Мегамаршів у вишиванках я милувався красивими людьми і в мене промайнула думка: «Які ж красиві люди у вишиванках!». А ще у той момент я зрозумів, що вишиванки є дуже особливим одягом, адже вони личать усім.

А від кожної думки, яка в мене виникає, до створення пісні – один крок, тому я одразу її написав. Але не пішов до студії записувати, а успішно поклав на багато років до «умовної шухляди». Та якось на одному із заходів від «Коронації слова» мої друзі із літературного середовища запитали мене чому я не надсилаю тексти пісень на цей конкурс. Та ще й нагадали про це згодом. Тому я дістав із «шухляди» цей текст, декілька разів переписав певні рядки, зрозумів, що можу вносити виправлення без ліку, а тому зупинився на певному варіанті і надіслав на конкурс. А незабаром дізнався, що пісня отримала спеціальну відзнаку.

Декілька років тому я оприлюднив пісні «Маленьке Чудо» і «Моє Сонечко», присвячені дітям, після чого отримав багато відгуків від батьків українських дітей. Серед них були відгуки про те, що пісень українською мовою, які могли б співати діти, дуже не вистачає. Тому, працюючи над піснею «Красиві люди у вишиванках», я вирішив, що її обов’язково співатимуть діти.

Вихованці Зразкової вокальної студії «Візерунок» Центру творчості «Дивосвіт» (м. Вишгород) вже виконували мої пісні раніше.

Тому я звернувся до керівника студії — Тетяни Литвин і сьогодні ми презентуємо результат нашої творчої співпраці – лірик-відео на цю пісню.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО