СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
18.10.2020

Любов грає соло: IKSTINA презентує завершення іспано-української трилогії кохання

Співачка IKSTINA презентує новий сексуальний сингл «Hola» з трилогії іспано-української історії кохання. Іспанський вайб та українська пристрасть — спекотна суміш саунду, яка підігріє ваш осінній настрій.

Дві попередні композиції співачки показують почуття двох людей з протилежних точок зору. Якщо в «Señorita» оспівується почуття хлопця до загадкової дівчини, в «Un Dos Tres» головна героїня стає заручницею кохання, яке вривається в життя “на раз, два, три”. Розв’язка історії настає у пісні, яка отримала назву «Hola». В ній дівчина прощається з відносинами, які не мають сенсу. Тим самим розставивши все на свої місця. «Hola» — пісня про простір, про сміливість, про вибір дівчини та про те, що яким би він не був, усі оточуючі мають з цим змиритись. 

«Бути поганою для когось – не страшно. Не страшно дозволити собі бути не завжди чемною. Особливо з тими, хто заслуговує на це. Ця пісня про дівочий драйв, про вміння жити в моменті і якщо більше не чіпляє — йти далі. Адже любов не грає соло», — розповідає IKSTINA.

Одразу після презентації пісні відбудуться зйомки музичного відео співачки на новий трек.

«На “Señorita” та “Un Dos Tres” були відзняті кліпи, адже візуальне сприйняття працює краще і допомагає зрозуміти ідею композиції. “Hola” — не виключення, саме цим кліпом я завершу цю іспанську трилогію та розпочну нову еру в історії IKSTINA», — додає співачка.

Нагадаємо,  нещодавно IKSTINA презентувала танцювальну версію свого пристрасного хіта «Señorita». Автором соковитого реміксу став український артист та саундпродюсер Eddie Feel.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО