СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
05.06.2021

Море і вино: Український музикант підіймає болюче питання для кожного українця

Український музикант ROMOZA презентує сингл «Море і вино», в якому нагадує про одне з болючих питань для кожного українця —  анексію Криму. Новий сингл увійде до дебютного альбому музиканта — «Майже досконало».

Сингл «Море і вино» — це три історії в стилі латин-рок. Різні місця та різні часові проміжки, які об’єднані тематикою моря та вина у житті людини. Спочатку – спокійне європейське курортне містечко, де навіть дощ та вітер можуть здаватись проблемою. Потім – Крим, який насправді не мав великих проблем та був захоплений окупантами, про що не забуває Україна та пам’ятає  світ. Далі — 90-ті роки, коли майбутнє здавалось непередбачуваним, багато хто не знайшов себе у житті та заливав вином свої невдачі. 

«Свого часу, перебуваючи на конференції в Іспанії, опинився з колегами на декілька годин у місті Сан-Себастьян — відомий курорт на березі Атлантичного океану. Ми спостерігали святкування у місті, люди танцювали на вулицях. Раптом почався дощ  і ми сховались у найближчому барі, замовивши по бокалу білого сухого вина. З’явилось відчуття миттєвого щастя. Схоже почуття відчував двічі. Під час студентської поїздки в Урзуф та першої поїздки у Крим: трошки вина, відчуття щастя та свободи. Але, нажаль, це відчуття зруйноване від початку окупації Криму», — розповідає ROMOZA.

У різному віці людина може бути щасливою у різних умовах, море і вино є супутникам щастя, незалежно від міста та якості вина. Під час прослуховування композиції, кожен зможе пригадати свої історії, які допоможуть зрозуміти самого себе.

“Своєю піснею я не пропагую вживання алкоголю, я просто хочу сказати, що кожен має свої супутники щастя в міру дозволеного. Головне — правильно та з розумом їх використовувати”, — додає музикант.

ROMOZA впевнений, що кожен сам собі будує шлях, тому потрібно вчасно знайти самого себе, щоб відчуття невдачі не заливало тебе й твою душу.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО