СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
26.08.2021

На честь 30-ої річниці незалежності країни співачка DIANA презентує новий сингл «Незалежні»

DIANA презентує новий трек «Незалежні», який присвятила рідній країні. «Я б дуже хотіла подарувати цю роботу саме «Незалежним», які люблять свою землю, так само як я, які вірять у зміни, та готові «лупати цю скалу», — каже DIANA.

Нова пісня «Незалежні» присвячена до 30-ї річниці незалежності України. «Я мрію, аби пісня «Незалежні» надихала, окриляла! Аби кожен «приміряв» її на себе. Я переконана, що ми маємо достатньо сил та потенціалу, аби відходити від радянських «норм» та думати відкритіше! Не ділити світ на чорне та біле, не вішати на людей ярлики, мислити критично, вміти аналізувати. Мені дуже хочеться, аби українці цінували свою культуру, мову, своє коріння, аби не губились в запозиченнях та порівняннях з іншими!» Варто зазначити, що цей реліз створено в колаборації зі студією Shockwave Music.
«Коли я принесла пісню на Shockwave Music, ми одразу вирішили, що вона має побачити світ саме на ювілейний День незалежності, адже це така важлива дата для кожного українця! Я дуже рада, що Shockwave Music мене підтримали!

«Незалежні» хотілось зробити максимально зрозумілими для молоді, але й так, аби трек знайшов відгук в серцях старшого покоління. Я вклала всю свою душу та трепет у цю роботу, і найбільше моє бажання — аби ця пісня запала вам у душу, так само як мені! — коментує співачка.

Нагадаємо, що дебютний трек співачки «Танцюй» отримав широку підтримку радіостанцій всієї країни, реліз «Принцеса» завоював першу сходинку українського iTunes за три години після прем‘єри, а новорічний «Вішлист» лунав на радіохвилях США!

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО