СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
01.11.2021

Найгірший реліз року за версією музичного проєкту «Колючка»

«Колючка» презентує свій перший трек «Люби меня, Сергей».

Цей новий музичний проєкт неможливо віднести до стильної музики тому, що про дотримання формальних рис будь-якого стилю там здається взагалі ніхто не думав.

Що стосується тексту пісні «Люби меня, Сергей» справа взагалі ще гірша тому, що автори або не усвідомлювали, що ніякий офіційний музичний майданчик не ризикне виставляти у себе подібний провокаційний контент, або навіть не сподівалися на це.

Але, як не дивно, після прослуховування складається стійке враження, що це дуже цікава робота, мабуть, всупереч (а можливо і дякуючи) усім наявним дивацтвам.

Зрозуміти чим керувалися автори проєкту можливо якщо почитати деякі їх відповіді на питання, знайдені в соціальних мережах:

Чому «Колючка»?
Тому, що з вокалісткою Катериною неможливо спілкуватися без сварок і терпимо ми її тільки тому, що співати ця (видалено цензурою) вміє. Колючка — вона і в Африці Колючка.

А чому в музичному плані все зробили саме так?
Просто саунд продюсер Михайло з дитинства ненавидить музику, але чомусь саме для цієї пісні він зробив декілька варіантів аранжування та з його слів: «один гірший за інший».
Ми разом прослухали всі варіанти. З’ясувалося, що Михайло не брехав! Порадилися і авжеж обрали найгірший варіант. Він і пішов у Реліз.

А вам не здавалося, що текст не зовсім коректний?
Ми поміркували так: Згорів Сарай — Гори і Хата…
Тому залишили як є.

Ось приблизно такі справи з цими «Колючка»-ми.
Добрі коментарі пишіть в Редакцію, погані на сторінках Колючки.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО