СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
23.10.2020

Не ховай від мене свої шрами: Джуляна презентує новий відеокліп

Нещодавно співачка Джуляна презентувала відеокліп на композицію “Шрами”. Пісня стала яскравим висловлюванням співачки про вразливість людської душі та прийняття своєї та чужої недосконалості.

Режисером-оператором кліпу виступив талановитий гітарист і композитор Tony Evans, музика для композиції — результат спільної творчості Джуляни та Tony Evans.

Ця пісня про недосконале…тіло, розум, душу.. І про те, що, для того, щоб жити в неідеальному тілі або з якимись психологічними травмами, людині доводиться докладати неймовірних зусиль. Співачка закликає нас не зачиняти двері до свого серця, бо саме ці зусилля духу і створюють справжню, непідробну красу, вони створюють людині харизму, яка світить набагато яскравіше, ніж просто ідеальна картинка. Саме наші шрами — на тілі або душі — дозволяють нам співчувати іншим людям та приймати їх та свою недосконалість не як ваду, а як красу.

“Ідей для створення кліпу було досить багато, але ми вирішили зняти його у стилі 80-х. Красиве гітарне соло та інтимна атмосфера пісні в цілому нагадують тодішні кліпи. Чи потрібні зайві декорації, коли йдеться про щось дуже особисте? … По суті, ця пісня є розмовою зі слухачем сам на сам”, — розповідає Джуляна.

Джуляна — українська співачка, автор пісень. Працює у жанрі поп-рок, софт-рок, соул, джаз.

Пісня “Шрами” — одна з перших пісень майбутнього альбому, над яким зараз працює співачка. Тексти пісень мають здебільшого мотивуючий або філософський характер, підіймають певні соціальні теми.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО