СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
17.07.2020

Не зраджуй собі: Sysuev дропнув новий сингл «Can’t Resist U»

Якщо хтось і не зраджує собі серед українських артистів — це Sysuev. Вистріливши понад рік тому з альбомом «Good Life» й довівши свою безмежну любов до Hip-Hop та R&B музики, артист продовжує борознити простори цих музичних стилів.

Новий сингл «Can’t Resist U» важко віднести до House R&B попередніх релізів артиста, але так чи інакше він лишається в межах жанру. Sysuev демонструє свій легко впізнаваний фальцет, який тривалий час вважається його візитною карткою. Суміш традиційного Hip-Hop інструменталу, солодкого вокалу артиста і потужного денс-дропу з яскравими семплами додають необхідну яскравість, переводячи трек із розряду банальної балади для дівчат у міцниий R&B трек у найкращих традиціях.

«Одного разу на баскетбольному тренуванні до мене підійшов бітмейкер Chillinwith і сказав, прикольно ти фальцетом співаєш, чув твої R&B балади, вони класні, послухай, в мене є просто ульотний біт під твій стиль, буде круто. Я йому відповів, що це класна ідея і в такому випадку необхідно робити колаборацію. Тиждень ми обмінювалися в Telegram ідеями стосовно пісні, біта і потім на студії у DJ Kodzu за декілька годин записали й звели новий сингл. Приємно, коли результат і швидкий, і якісний. Завжди б так», — розповідає Sysuev.

Отже, бачимо, що Sysuev знову спіймав цікаву музичну хвилю, а у поціновувачів Hip-Hop жанру є хороший привід додати у свій плейлист новий сингл артиста «Can’t Resist U». Підтримкою синглу виступив кліп, зроблений спільно з Delta Arthur, який цікаво змонтував відео з декількох нещодавніх виступів Sysuev на музичних фестивалях і у нічних клубах.

Нагадаємо, що минулий сингл артиста «Another Chance» про космічні баталії, отримав позитивний сигнал від офісу NASA та обіцянку передати його астронавтам для натхнення у роботі.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО