СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
09.12.2020

Новий сингл гурту Rosequit руйнує грані рекордингу

Київський гурт Rosequit (“Розквіт”) випустив новий сингл — “Грані”, який увійде до дебютного лонгплею гурту. Характерною рисою треку є його органічність і простота. Хлопці вирішили повернутися до “витоків” рекордингу — зіграли й записали трек без прикрас і складних аранжувань. 

Сингл “Грані” — приклад того, як троє людей можуть задати жару — без біг-бенду чи оркестру за спиною, без плейбеків та інших «наворотів», при цьому цей драйв звучить як у навушниках, так і зі сцени. 

Rosequit – новий проєкт Юрія Грузинського, раніше вокаліста та автора гурту Social Classes. Нагадаємо, що у 2013 році пісня гурту Social Classes «Розум» стала офіційним гімном Чемпіонату України з баскетболу. Дебютний сингл стартував в офіційному чарті iTunes на 5 місці, а в альтернативному чарті iTunes на 2 місці.  У 2014 році гітарист лондонського гурту Belleruche Рікі Фабьюлез став автором реміксу на трек «I Ніби».

«Музика Rosequit — це чиста емоція, те що приходить і створюється майже миттєво, фактично, наше завдання лише зафіксувати та огранити, прибрати все зайве. Власне тому і запис, як правило, ми робимо з першого-другого дубля, живяком», — розповідає Юрій Грузинський.

У складі гурту: автор, вокаліст, клавішник та гітарист – Юрій Грузинський, басист – Юрій Гагарін (раніше обидва Social Classes), ударник – Іван Корнієнко. 

Наразі хлопці готують повноцінний альбом. До цього гурт презентував композиції: “Любов”, “Спогад”, “Спи”.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО