СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
02.09.2021

Новий сингл «She Ridin’, i Love It» від українського саунд-продюсера та виконавця V.i.K.i.Beats, це його «Богемська рапсодія» в жанрі альтернативного хіп-хопу

Саунд-продюсер та виконавець з Вінниці під сценічним ім’ям — V.i.K.i.Beats, презентував свій новий сингл в жанрі альтернативного хіп-хопу — «She Ridin’, i Love It», який увійде у майбутній лонгплей артиста — ROOM8.

Ідея та перші кроки до створення композиції з’явились минулого року. Спочатку, перша частина треку була дещо відмінною від тієї, що дійшла до релізу, і була легкою та спокійною в стилі ранніх робіт PARTYNEXTDOOR. Друга частина композиції — там вже пішли справжні експерименти.
Була створена суміш чіл-хопу, репу, рнб та електронної музики, а вишенькою на торті звучали джазові елементи.

Після цього, робота над синглом була призупинена і відновилась через рік:- «Я відчував, що хочу покращити саунд першої частини, додати більше енергії, більше сексуальності».
Ключовим поштовхом до нових ідей, стали неперевершені роботи Frank Ocean — DHL та альбом Blonde.

«- Його музика та сміливість, його бачення, перевернули мій творчий погляд. Я зрозумів, що не потрібно обмежувати себе рамками, та боятись відвертих експериментів».
Робота, в якій кохання та сексуальність прирівнюються до адреналіну який отримують від швидкості, і в той же час до задоволення від повільної пристрасті ночі, була закінчена.

Я ніколи не забуду фразу яку сказав Kanye West після випуску альбомів Ye та Kids See Ghost у 2018:-«Ми не боїмось експериментувати, ми сміливо творимо музику яку відчуваємо».Ці слова завжди надають впевненості під час моїх творчих процесів.

Мене переповнювали емоції, я був захоплений звучанням електронного хіп-хопу з джазовими нотками який зміг поєднати під супровід української та англійської мови.

Це крок уперед назустріч до звучання закордонних виконавців, які вже стали менторами для мене.
«She Ridin’, i Love It»- це третій сингл з альбому — ROOM8, над яким зараз триває робота.

Попередні сингли- «Drop It Low» та «Madonna» також не обійшлись без цікавих експериментів в хіп-хопі та рнб, та чудово доповнюють атмосферу майбутньої платівки.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО