СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
24.10.2020

Осіння детективна історія від SYSUEV і ЧАКІР

Не минуло й трьох місяців після спільної колаборації «Будь на Ізі», а Sysuev вже презентує «Час Іти» — другу спільну роботу з репером ЧАКІР.

Новий сингл налаштує усіх нас на осінній вайб і його можна порівняти з ковтком добре витриманого віскі: обпікає, зігріває і залишає приємний післясмак. Відчувається, що  Sysuev не стоїть на місці й постійно шукає свій саунд на стику жанрів R&B і Hip-Hop, який від релізу до релізу стає все більш цікавим і дорослим.

«Цей трек пронизаний осіннім вайбом. Він про кожного з нас. Ми багато знаємо про гіркоту втрати, радість коротких зустрічей, завищені очікування від життя, недовготривалість будь-якого щастя. Самодостатні почуття самотнього чоловіка у світі його ілюзій. Колись настає час іти, як би не було сумно і боляче. Любов не існує без втрат», — розповідає Sysuev.

Sysuev вдруге об’єднав творчі зусилля з талановитим хіп-хоп виконавцем ЧАКІР. Який створює якісний український реп із нью-скульним звучанням і гострими текстами, які змушують мислити. Артисти прекрасно розуміють, що найвдаліші сингли виходять у випадку поєднання R&B і реп-музики. Яскрава вокальна мелодія приспіву і потужний реп-текст у куплеті – це рецепт музичного успіху, перевірений роками.

«Як казав відомий український письменник Іван Байдак, найгірше — це те, що людина залишається в момент, коли їй потрібно йти. Ця пісня сповнена осінньою меланхолією та пронизана сіруватим настроєм. Ця пісня показує не надто позитивну, але не менш романтичну сторону кохання. Ця пісня про те, що кожен, незалежно від статі, хоч раз переживав у своєму житті, і саме тому ця пісня, я впевнений, стане близькою кожному», — коментує ЧАКІР.

Візуальною підтримкою синглу виступив цікавий відеокліп, у якому артисти зіграли роль детективів, які розслідують таємниче вбивство. Кліп дуже вдало розкриває зміст пісні, тому його варто подивитись.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО