СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
04.02.2020

Пандора. Гострий соціальний сингл від гурту IMLA

Український гурт IMLA презентує свій новий сингл «Пандора». Трек увійде до дебютного альбому «Джокер», онлайн прем’єра якого відбудеться найближчим часом.

Трек «Пандора» підкреслює незрілість і невизначеність соціуму, внаслідок яких утворюються так звані кумири та лідери. Цією піснею гурт хоче застерегти суспільство від хибного уявлення та оманливих лідерів.

«Пандора – це ми, наші цілі й вчинки, наш вибір та відповідальність. Це система, яка непередбачувана, але сформована. І тільки від нас залежить, якого розвитку наберуть її лідери і як вона впливатиме на нас», — коментують учасники гурту.

15 лютого, в столичному арт-просторі «Сцена 6», відбудеться лайв презентація альбому «Джокер», який відображає філософську лірику й соціальний напрямок. Весь концерт гурт об’єднав під назвою «Точка Біфуркації».

Спеціальний гість вечору: post-folk, dark-ethno гурт Wahomo.

Подія буде супроводжуватися цікавими графічними інсталяціями та проекційним віжуалом.

15 лютого, 20:00
м. Київ, вул.Васильківська, 1 (Довженко-центр, арт-простір «Сцена 6»)
Квитки: https://2event.com/uk/events/1856220

Гурт IMLA поєднує стилі сінті-електро і прогресив-рок, постійно експериментує. Хлопці підкреслюють свій саунд глибокою філософською лірикою і соціальною тематикою. Основний меседж команди – ментальна еволюція та соціальний прогрес.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО