СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
09.01.2020

Pillbrake з презентацією новорічного треку «Зігрівай»

Натхненні дитячими спогадами святкування Нового Року і Різдва, інді-рокери Pillbrake записали легку по звучанню пісню спеціально для новорічної атмосфери. Пісня була записана і зведена на студії SoundPlant у Києві. Новорічний трек «Зігрівай» став першою україномовною композицією а активі гурту.

Прем’єра треку відбулася на шоу «Ранкова Порка» радіо Аристократи, де Олег Скрипка поділився своїми враженнями від почутого:

«Боюсь показатися банальним, але теж 12. Мені дуже подобається! Я не знаю, чи це підійде для вашого ефіру, а я б собі ставив у свій ефір. Супер! Просто те, що треба! Укулеле, затишно, біля ялиночки камін, ноги в вовняних шкарпетках… супер. Вау! Гітари в стилі Антонова — стіляк, мощя! Люди зі смаком. Клас, я насолоджуюсь»

Лірик-відео було знято «одним кадром» на звичайний фотоапарат самою бандою. Локацією для зйомок слугувала квартира фронтмена гурту. Ніякого сюжету! Поки хлопці виконують диванну пісню, їх друзі прикрашають задній план та самих музикантів, немов новорічну ялинку. На відео накладений ефект VHS та додані слова. Цим забезпечується атмосферність і теплота сприйняття. Співаймо разом!

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО