СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
05.11.2019

«Подвійна» прем’єра від Хмарно з Проясненнями

Учасники ювілейного шоу Х-Фактор 10 на телеканалі СТБ, київський інді-гурт Хмарно з Проясненнями презентує експериментальний ЕР «Те» разом з новим відеокліпом на трек “Відповідай”.

ЕР «Те» — це: філософські роздуми “Відповідай”; однойменний соціально актуальний трек “Те”; більш форматна композиція “Не забудемо”; ніжна інді-фолкова “Цей світ”.

«У цьому міні-альбомі ми хотіли поекспериментувати з напрацюваннями які в нас були, ще трошки пошукати стиль, щоб бути більш впевненими у ньому, коли працюватимемо над першим лонгплеєм», — розповідають учасники гурту.

Напередодні прем’єри свого другого за рахунком ЕР-альбому, гурт презентував свій кліп на пісню “Відповідай”. Головна ідея кліпу в тому, що, якщо хочеться знайти себе, це можна зробити, якщо дуже добре шукати.

«Події кліпу розгортаються у покинутому будинку. Я блукаю коридорами і щось шукаю. Всі годинники у домі застигли й показують той самий час. Інші учасники закриті в інших кімнатах й теж не можуть знайти себе і вихід з ситуації. Все сумно допоки не знаходжу двері в інший світ. Годинник починає невпинно йти, а всі герої опиняються на вулиці, де і відбувається кульмінація», — коментує кліп фронтмен гурту Данило Куценко.

Підписуйтесь на сторінки гурту та стежте за новими анонсами! Попереду ще стільки цікавого!

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО