СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
06.07.2020

Поради — часто не працюють: Музичний проєкт Паренёк Простой розповів, чому не працюють поради

Музичний проєкт Паренёк Простой презентує свій другий сингл з дебютного альбому, який очікується восени 2020 року.

«Ctrl + Alt + Del» — пісня про той стан і переживання, коли людина опиняється в непростих життєвих ситуаціях. У ситуаціях — в які рано чи пізно потрапляє кожен з нас.

Пісня про відчуття, які ми відчуваємо, стикаючись з непередбаченим і раптовим. Про те, що не існує універсального рецепту, як перебороти створені обставини — ось чому, часто не працюють поради. І саме тому, кожен з нас повинен знайти сам своє рішення і свій шлях!

«Пісня не була написана для якоїсь конкретної події. Вона стала підсумком того, як мені самому потрібно діяти в таких ситуаціях. Що допомагає саме мені швидше за все виходити з таких обставин. І виявилося, головне — пам’ятати, що вихід є завжди. Складний, простий, короткий, довгий — але він є. Це як комбінація клавіш на комп’ютері. Просто її потрібно знайти. Знайди свій власний Ctrl+Alt+Del, натисни й продовжуй жити далі», — коментує Паренёк Простой.

Паренёк Простой — музичний проєкт, тексти якого, у кожного з нас будуть резонувати з певним періодом або подіями з життя. Пісні, які пропонують подумати — хто ми, до чого ми прагнемо, чи правильно вчиняємо, і взагалі — для чого і заради чого живемо?!

Головний посил проєкту — У кожного свій вибір. Але краще вибирати залишатися Людиною!

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО