СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
24.10.2019

Прем’єра Fun Video «Good Life» від Sysuev

Український Hip-Hop/R&B артист Sysuev, який поступово виходить на міжнародну музичну арену, повертається з новим Fun Video «Good Life». Реліз повертає нас у найкращі часи поєднання жанрів хіп-хоп, джі-фанк і вест-коуст музики, що панували у середині 90-х років.

Місяць тому Sysuev попросив своїх друзів з різних країн зняти короткі відео, щоб вони продемонстрували, як саме вони відчувають трек «Good Life» та що він для них означає. Зібравши ці відео разом, командою артиста змонтовано Fun Video, прем’єру якого ми просто зараз подивимось.

Трек «Good Life» є заголовним треком однойменного альбому, який артист презентував влітку цього року. Sysuev досить довго співпрацював з американськими лейблами, випускав окремі сингли і альбоми, проте новий реліз ‘Good Life’ все ж вирішив запустити на власному інді-лейблі. Як зазначає артист: «Ера великих музичних корпорацій, мейджорів, лейблів вже у минулому. Вони тільки шкодять артистам. Я мабуть вже готовий написати велику за обсягом книгу на цю тему. Альбом ‘Good Life’ дуже особливий, він є квінтесенцією мого музичного шляху, тому я випускаю його на власному лейблі. Коли писав альбом, я не шукав компромісів, не шукав мейнстрим, швидкий хайп, просто робив усе так, як відчував, як давно хотів. Blue-eyed Soul артист, білий хлопець, який створює чорношкіру музику, так було і так буде. Ми створили альбом поза часом та модою. Його можна включити через багато років, і він буде звучати так само яскраво».

Альбом ‘Good Life’ наразі жваво обговорюється музичними критиками, журналістами, блогерами різних країн. Зокрема, видання Myriadmuzik описує альбом, як мастхев для поціновувачів фанк, соул, R&B музики і фанів гарної музики в цілому. Популярний ресурс HipHopXclusives зазначає, що всі пісні альбому яскраві, цікаві і водночас легкі, на них варто звернути увагу радіостанціям. Артист створює літній вайб, що надихає слухачів насолоджуватися щасливим і безтурботним життям. Трендовий реп-блоггер Firerapper також позитивно рецензує альбом, відзначивши істотний прогрес як артиста Sysuev, так і сучасної української музики в цілому. Також альбом вже відзначили музичні видання Freshoutofthebooth, Esccovers і Hot 92.

Sysuev також представив альбом “Good Life” влітку на фестивалях Атлас Вікенд, Білі Ночі, Hedonism і Koktebel.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО