СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
31.10.2019

Презентація нової музичної програми «МУЗІКА | алко-вечорниці» від UA MUSIC

Публічна людина на сцені та в житті – це дуже часто дві різні людини. Насамперед тому, що вдома у нас є можливість розслабитися і побути собою серед своїх: випити філіжанку кави або чогось міцнішого та розповісти пару-трійку цікавих історій.

Енциклопедія української музики UA MUSIC спільно з друзями та партнерами покажуть українських виконавців без сценічних масок та телевізійних стандартів.

«Ми будемо не лише слухати пісні наживо, але й розповімо про життя кожного гурту, поговоримо з фронтменами, а також з тими, хто частіше за все знаходиться за кадром».

Проект «Музіка | Алко-вечорниці» — це музичне та дещо нове шоу на просторах українського інтернету.

«Ми вирішили розпочати з гурту «Брати Гадюкіни». Музиканти з великим досвідом та багажем історій зіграють старі й нові пісні, відкриють завісу щодо нового альбому «Сміх і Гріх» та розкажуть цікаві історії, які ви точно ще не чули!»

Засновник UA MUSIC Денис Грубський коментує:

«Ми почали з «Братів» саме тому, що доволі давно спілкуємось з ними та завжди дивувались дуже сучасному погляду на життя і харизмі учасників гурту. Під час зйомки та підготовки відео ми отримали безліч емоцій, і тепер дуже хочемо поділитися з вами своїми враженнями.“

Отож, давайте швидше до перегляду! Ну цікаво ж! І не забудьте потім поділитись своїми враженнями)

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО