СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
20.12.2020

«Різдвяна сторі»: Sysuev розповів про різдвяне кохання

Талановитий український артист Sysuev продовжує підкорювати меломанів своєю творчістю. Нещодавно він опублікував сингл «Різдвяна Сторі», в якому яскраво відображена емоція любові, як незвичайна і красива зимова історія. У ній артист запрошує не лише послухати цікавий трек, а й розділити його особистий досвід непростих відносин з колишньою дівчиною, відомою італійської акторкою.

У новому синглі артист поєднує R&B і Soul з гарною мелодією, ніжною і вишуканою, немов вельветова тканина. Пісня була ексклюзивно представлена в рамках проєкту «Кришталеві Візерунки» від YouTube-каналу MVUA.

«”Різдвяна сторі” — це, звичайно ж, історія кохання. Історія глибока, чуттєва, близька і зрозуміла мільйонам слухачів. Цей трек присвячений всім тим, хто хоча б раз зустрічав людину, з якою можна надовго сховатися від усього світу, від усіх проблем і суєти. І особливо добре, коли все це відбувається на Різдво», — розповідає Sysuev.

Вас охопив романтичний вайб, різдвяний настрій, або ви хочете їх швидко створити? Тоді швидше включайте пісню «Різдвяна сторі» від Sysuev. Обкладинка синглу створена талановитим дизайнером Arsyad Lavidhi з Нью-Йорка.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО