СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
03.09.2020

Шалені танці та африканські мотиви у синглі Sysuev «Гучний Двіж»

Український артист Sysuev повертається з новим танцювальним синглом «Гучний Двіж», який ідеально впишеться у ваш плейлист.

Артист зізнався, що останні місяці присвятив ретельним дослідженням африканської музики й серйозно нею надихнувся. У новому синглі застосовано традиційні ударні інструменти, під які африканські племена стрибають біля багаття, щоб викликати дощ. У якості семплів чутно ритуальні вигуки шаманів та жінок, що танцюють під рівний африканський ритм і навіть бас, що йде з величезної шкіри звіра, натягнутої на дерев’яний каркас. У такий цікавий спосіб артист успішно розкриває музичну тему Африки й інтегрує її в українську танцювальну тусовку.

Сингл «Гучний Двіж» з’явився вчасно. Африканські танцювальні мотиви чіпляють і легко допоможуть забути про осінній дощ і хандру. До того ж Sysuev у тексті пісні застосував багато сучасного українського сленгу, щоб довести усім песимістам – українська мова у піснях звучить дуже стильно і трендово. 

«”Гучний Двіж” — це трек, якому не обов’язково бути популярним, щоб викликати танцювальний вайб у будь-якому залі світу. Це звук музичної лихоманки, який є всередині не тільки африканців, а й кожного з нас, українців. Послухайте, щоб упевнитись в цьому», — розповідає SYSUEV.

Візуальною підтримкою синглу виступає  яскравий анімаційний ролик від команди Steambot, режисери — Joel Dos Reis Viegas та Sébastien Larroudé.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО