СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
01.09.2021

Співак BRSFSKY розповів, що йому подарувало свободу

Український виконавець Денис Борисовський (BRSFSKY), презентує надзвичайну особисту історію «Мамо». Яка розкриває, всю глибину особливої близькості між мамою із сином. Композиція народилася коли виконавець шукав розчинення у стосунках з коханою людиною, але зрозумів, що це можливо тільки у стосунках із мамою.

Пісня «Мамо» написана двома мовами: українською та російською, при цьому кожна версія різниться своїми особливими музичними відтінками. Одразу після написання тексту, Денис підібрав потрібні акорди та музичну гармонію, яка за його словами, по настрою повертає у щасливі миттєвості  дитинства.                                                                                                                                                     

«Ніколи  раніше не хотілося написати пісню про маму, бо на мою думку є вже і так достатньо хороших пісень.  Але в один момент, мені все-таки захотілося зробити присвяту рідній людині і зробити цю присвяту до маминого Дня Народження. Загалом всі мої пісні це більше сповідь, чим намагання когось навчити. В такій ситуації написавши цю роботу я сам зробив певний висновок для себе, що любов до мами, це і є любов до цілого світу який нас оточує — і саме це подарувало мені певну свободу» — ділиться виконавець             

Режисером відео «Мамо», вже за традицією став Артем Шарапов. На деякі особливі сцени для відео були залучені каскадери. Зйомки проходили в Одесі та Дніпрі. Для зйомок були залучені цікаві локації, серед яких Палац графа Толстого в Одесі, та органний зал однієї із церков Дніпра. 

Нагадаємо, що нещодавно артист презентував сингл “Мій Сон” про параноїдальне кохання, яке в кожного буває різним. Оскільки, коли до кінця не знаєш людину в яку закоханий, багато чого вигадуєш, кидаєш всі справи та лише про це й думаєш.

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО