СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
19.03.2020

Мийте руки, су*и, з милом: Україною поширюється пісня про Коронавірус

За короткий проміжок часу Covid-19 розніс світом хаос та паніку. Найлютіший ворог 2020-го року не пройшов повз український шоу-бізнес: сотні перенесених та скасованих концертів, зіпсовані відпустки на закордонних курортах, перевірки та підозри на коронавірус.

Під впливом та спостереженням всесвітньої паніки щодо даного питання, українська хіп-хоп співачка Marcelle презентує свій перших україномовний трек.

#CORONAVIRUS було написано в найстисліший термін, який тільки можна уявити. Переосмислення всього, що з нами відбувається. Не хочете в цьому році стати пилом? Мийте руки з милом!

“Планувала відпочити після студійної роботи та полетіти на відпочинок. В останній момент, через закриття кордонів скасували мій тревел-тур. Під час чергової поїздки до супермаркету почала спостерігати картину, як в паніці люди скуповують макарони та туалетний папір. На підставі цього вирішила написати трек. CORONAVIRUS прийшов до мене через дві години після супермаркету. І вже зараз він має прийти у ваші вуха…”, — розповідає Marcelle.

R&B та HipHop проект Marcelle був створений зовсім недавно. Довгий час мешкаючи в США, співачка надихалася гучними американськими проектами та місцевою культурою. Повернувшися на батьківщину, з’явилася ідея зробити власний музичний проект.

 

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО