СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
07.09.2020

Український музикант закликає кожного займатися своєю справою

Музичний проєкт Паренёк Простой продовжує випускати пісні, які пов’язані з різними життєвими історіями.

Нова пісня «Виталя» — історія про те, як буває, коли починаєш займатися тим, що у тебе не виходить. Коли колишні успіхи перекреслюються новими невдачами, коли краще не робити зовсім, ніж робити ось так. Адже навіть величезне бажання не допоможе, якщо це — не твоє.

«Люди, займайтеся тим, що у вас виходить і всім буде щастя. Інакше, навіть якщо й самі не будете шкодувати про це, — навколишні будуть точно не в захваті. Саме про це пісня. Будь-які збіги в пісні випадкові, але це не означає, що так не буває. І неважливо в якому місті, в якій країні, в який час і з ким це відбувається», — розповідає Паренёк Простой.

Пісня має більш широкий контекст — шукайте і розвивайте свої власні таланти й не відволікайтеся на те, до чого маєте менше здібностей. Займайтеся тим, що виходить — тоді будете щасливі самі та зробите щасливими інших!

Нагадаємо, нещодавно Паренёк Простой презентував пісню «Студент». В якій закликає студентів, відриватися на повну, творити чудеса, насолоджуватися і вдихати кайф від життя!

 

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО