СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
07.02.2022

Усі обличчя свободи: Bad Sasha презентувала чудовий дебютний альбом «Hymns of Freedom»

«Поклич Київ заради відмінного альтернативного соулу!» так про альбом «Hymns of Freedom» відзивається Сербія та Британія. І це — саме те, що Bad Sasha презентує у своєму щойно випущеному альбомі.

«Hymns of Freedom» — концептуально задуманий, як збірка пісень, кожна з яких надає різний погляд і точки зору на свободу. Свобода вибору, самовираження, рух та інші форми, які можуть бути доступні людині, зображені в альбомі, як теми нашого життя. Взявши за натхнення ритм’н’блюз кінця 50-х, бунтарську енергетику епохи панку, десятиріччям пізніше, а також еталони соулу та гранжу, Bad Sasha створює в своєму альбомі олдсульний настрій із молодіжною енергією. Що містить тексти про дух свободи, еволюцію особистості, розширення можливостей та почуття дитячого подиву, яке тримає нас на зв’язку з усім життям. Альбом був записаний у співпраці з членами творчої команди: Aleksandra Ninković (Белград, Сербія), Pavlos Karmis (Бамберг, Німеччина) і Filip Tančić (Ніш, Сербія). Кожна пісня з цієї збірки схожа на історію в історії, символічна з точки зору лірики — духовний розвиток, мотивація, віра в себе, життя і любов, свобода творчості, пошук сенсу і своє справжнє буття в повній формі.

Я називаю стиль цього альбому соул-панк. Тому що надхненням для нього слугували саме старі ритм’н’блюзові композиції, рок-н-ролл та бунтарський підхід до виконання. Я хотіла показати в ньому енергетику свободи та вільної творчості. «Hymns of Freedom» є втіленням експансивної та творчої енергії в русі. Іскра життя, яка існує в кожному з нас, нескінченний потенціал можливостей, які ми можемо досліджувати в будь-який момент, заявляючи про свободу вибору та дії.

Її дебютний сингл «So Be It»побачив світ 24 січня 2020 року через українське представництво Universal Music Group. А зараз Bad Sasha, чиє справжнє ім’я Саша Половинська, представляє свою творчість в альбомі «Hymns of Freedom«, запрошуємо оцінити!

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО