СТАТЬ ЧАСТЬЮ СООБЩЕСТВА ARTSKIN
22.05.2019

Все життя — на музичних хвилях

Днями нам вдалось поспілкуватись з дуже цікавою, надзвичайно-талановитою людиною та чарівною дівчиною. Вона — засновник музичної школи Vocal World, фронтвумен гурту HeartCore та просто гарна і приваблива жінка, яка завдяки своєму таланту і наполегливій праці навчилась досягати життєвого успіху в професійній та особистій сферах. Як досягати поставлених цілей, якщо ти — тендітна жінка, як навчитись організовувати роботу в створеному тобою колективі, як навчитись розділяти особисте життя та роботу… Про це та ще багато цікавого читайте в нашому інтерв”ю.

 

Ти носиш псевдонім Takira Lawellatt. Є, мабуть, історія, пов»язана з його появою?

Так і є. Ще в підлітковий період я захопилася японською культурою і потрапила в косплей-спільноту. В нас було прийнято брати собі інші імена, які ти або вибирав сам, або воно залишалося після твоєї першої ролі. Takira Lawellatt — це суміш мого справжнього імені та імен моїх улюблених персонажів. Прізвище важко вимовляється, а ось Такіра прижилося в житті і багато мене так і називають в побуті.


У якому віці прийшло усвідомлення, що музика має стати справою життя?

Насправді музикою я займаюся ще з 5-ти років. Само собою, як і всі, пройшла період заперечення в процесі навчання в музичній школі. Співати пішла років в 15 просто для душі, а ось років з 18-ти почала цим заробляти на життя. Ось тут і зрозуміла, що це моє і нічого іншого не хочеться. Так що, озираючись на моє життя і обставини, можна сказати, що це не я знайшла своє покликання, а воно саме мене знайшло.

Ти — ділова жінка, але, водночас, ти — жінка, яка займається своєю улюбленою справою. Тобі вдалося поєднати ці два поняття. Насправді, можна улюбленою справою достатньо заробляти?

Як виявилося, можна)

У мене був період, коли я працювала на трьох роботах, працювала на ненависній роботі. І я можу сказати, що скільки б не йшло часу, зусиль, творчих криз, я більше не зможу повернутися на іншу роботу «без любові» або на роботу по найму. Тому що улюблена справа і є твій ресурс, твоє натхнення. Це автоматично рухає тебе заробляти і розвиватися. Звісно, що трапляються і вигорання, і складнощі. Для того, щоб улюблена справа приносила задоволення та дохід, потрібно вміти відпочивати і знаходити собі нові хобі.


Наскільки важко в сучасному світі жінці досягати чогось?

Насправді, на сьогоднішній день, світ вже дуже далеко просунувся в плані прийняття жіночої реалізації і нашої свободи дій. Мені не видно жодної перешкоди для кар’єри або навчання для кого б то не було, принаймні, на території Києва та України. В нас відмінна течія нової молодої крові. Тому я спостерігаю навколо себе розумних жінок і гідних чоловіків. Все залежить від того, куди спрямований погляд і як працює мислення, що б не було перекосів ні в одну зі сторін.

 

Як ти сама себе сприймаєш: як ділову серйозну, може, в деяких моментах, навіть різкувату леді чи ніжну домашню сімейну жінку?

Одне іншому не заважає)

Не потрібно ставити на себе обмеження «ділова леді» або «домашня дружина». Це все просто межі і якості однієї людини, а також пріоритети на даний момент. Я можу організувати величезну купу заходів, керувати десятком процесів, а потім сховатися під крилом коханої людини і просити шоколадку. І це нормально. Ми всі такі)


Ти можеш виділити основні критерії, яких слід дотримуватись жінці, щоб не «потонути» у діловому світі?

Починай свої дії з натхнення, а не конкуренції і озлобленості. Світ, на подив, не злий. Розвивайся і ставай кращим для себе, а не для того, що б довести щось комусь. Приділяй собі час: фізично, психологічно і духовно. Залишай справи і їх рішення на роботі. А вдома просто обійми близьких, подивися фільм і насолодись смачненьким.

Нещодавно, ти змогла себе спробувати у ролі судді на проекті «MusicRing». Розкажи про цей досвід читачам.

Це не перший проект, де я в журі, тому можу об’єктивно сказати, що MusicRing мені подобається. Це круто, коли молоді талановиті музиканти (а вони саме такі) отримують можливість стати помітнішими, адже вони того варті. Наша нова сцена феноменальна і швидше б вона вийшла на новий рівень. У проекту дуже хороша ідея і хороша реалізація, тому я отримую щире задоволення від процесу. Сподіваюся, масштаби будуть тільки рости.

В тебе є ідейний натхненник?

Ні. Мене надихає світ і людство, як явище.


Окрім музики, чим ще ти захоплюєшся?

Багато чим. Вивчаю іноземні мови, пишу вірші, навіть збірку випустила, займаюся боксом і танцями, вивчаю своє тіло і сутність.

 

Якби ти не вміла співати, яку професію ти б обрала для себе?

Вже думала про це. Швидше за все щось викладала б, можливо, іноземні мови. Хотіла б організовувати заходи, наприклад, великі весілля. Або відкрила б затишну кав’ярню.


Поразки в житті — роблять тебе сильнішою чи надломлюють твою особистість?

Ні те, ні інше. Провали і проблеми — це нормально, це частина життя. Що завгодно може статися з ким завгодно. Темне змінюється світлим і навпаки. Тому я їх просто сприймаю і живу далі.

Твоя школа «Vocal World», розкажи про неї.

Школа — це моє дітище, моя гордість. Нам вже 2 роки. За цей час з маленького кабінету ми розрослися вже на кілька викладачів, почали навчати грі на музичних інструментах, організували багато концертів. Багато учнів вже мають свої гурти, записи пісень та багато іншого. Я іноді сама дивуюся та захоплююся тим, які люди в нас навчаються, які всі талановиті. Vocal World — це сім’я, це громада. І це — найцінніше.

 


Взагалі, чи існує конкуренція між музичними закладами такого типу, як у вас?

Не думаю. У нас у всіх своя аудиторія, свої пропозиції. Київ — величезне місто. Всім вистачить місця і учнів. Скажу більше, ми навіть співпрацюємо. Українці — дуже співоча нація.


Є серед твоїх учнів такі, що вже досягли певних результатів в музичній сфері і про яких хочеться з гордістю розповідати і ставити в приклад іншим?

Звичайно. Унікальний проект “Тiльки Свiтло”, кавер-гурт “IntroNome”, кілька великих метальних банд. А взагалі, я пишаюся кожним своїм учнем. Абсолютно.

 

Ми знаємо, що ти — вокалістка, фронтвумен гурту «HeartCore». Ти його засновник. Ти в усьому головна в команді, решта учасників ставить твою думку на перше місце?

Це ж питання ми отримали й на Х-факторі)) Насправді — так, я виступила творцем групи і в нас є багато внутрішніх жартів, що я Вождь або Мати) На мені саме організаційні моменти, тому до мене прислухаються. Але музика — це наше спільне, рівноправне та цілісне.

Хто є автором та композитором ваших пісень?

Музику пишуть гітаристи, Антон і Саша. На мені тексти і вокальні партії, на Владові —  ритм і аранжування, а також, візуальна складова. Як у великого організму, в нас у кожного своя задача та сфера дії. Одне серце і один ритм.

Нам відомо, що ви мали можливість побувати в Норвегії. Розкажи про цю подорож.

Так, мені пощастило прожити півроку в Осло і це був чарівний досвід. Зі своїми складнощами і досягненнями. Це мій перший досвід життя за кордоном і він багато дав мені про себе зрозуміти. Я побачила нових людей, познайомилася з російсько-норвезьким співтовариством і виступала як для них, так і разом з ними, створювала нові формати роботи і насолоджувалася природою Скандинавії. Там чудово і зараз я дуже сумую за Норвегією.

Які ідеї в найближчий час плануєте реалізувати зі своїм гуртом?

Найближчим часом будемо записувати альбом, робити фотосесію, а на осінь плануємо невеликий тур по Україні.

 

Закінчуючи розмову — кілька слів-побажань для наших читачів.

Натхнення вам, подорожей та взаємної любові!

БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО